.

.

D50203050498810-2M

9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

9/125 Duplex 2.0mm
SC/APC - LC/UPC
Single Mode G.657A2/B2
7.5mm Bükülme Çapý
LSZH Dýþ Kablo Kýlýfý
UPC - Ultra Polished -50dB Back Reflection
APC - Angle Polished -60dB Back Reflection
Çalýþma Sýcaklýðý: -40°C/+85°C
Saklama Sýcaklýðý: -40°C/+85°C
Metraj Seçenekleri: 2,5mt

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri