.

.

KX1050

10/100Mbps Single Mode Duplex Fiber Media Converter

Standartlar : IEEE802.3u Fast Ethernet 10/100Base-TX ve 100Base-FX
Konnektörler : RJ-45 ve Fiber SC 
20SM : RJ-45 ve SC Konnektör (Single Mode)
2MM : RJ-45 ve SC Konnektör (Multi Mode)
LED : POWER (besleme), FDX/Col, FX Link/Act, TX Link/Act, Fx 100, TX 100
Data Transfer Modu : 10/100Mbps
Duplex Modu : Full/Half Duplex Modları, Flow kontrol desteği
Link Fail Passthrough (LFP) desteği
RAM: 128KB
Bantgenişliği kontrolü desteği
Besleme : AC 110-250 DC1A +5V
Ortam Sıcaklığı : 0° ile 65°
Nem : 5% ile 90%
Boyutlar : 26x71x97mm
UTP Kablo : Cat 5E UTP
Fiber Kablo : Multi Mode  50/125, 62.5/125, veya 100/140um
Single Mode 8.3/125, 8.7/125, 9/125, veya 10/125um

SM yapısında 25 km. mesafeye kadar sorunsuzca çalışabilmelidir.
Class-3 Yıldırım korumasına sahip.
Otomatik yük dengeleme
Interfresence (Gürültülere) karşı karşı korumalı mod
Tak-Çalıştır (Plug&Play)
IEEE 802.3 10 Base-Tx/Fx
IEEE 802.3u 10/100 Base-Tx/Fx
FCC,15 Class A, CE standartlarına uygundur.

Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri

Datasheet

Tarih Versiyon Açıklama İndir

7-9-2019

KX1050