Anasayfa > Ürünler > Patch Kabolar >LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo >9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  Aktif Network Ürünleri
 
  Pasif Network Ürünleri
 
  CCTV Çözümleri
 
  Ses ve Görüntü Ürünleri
 
  Bilgisayar Çevre Birimleri
 
  Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  RF Haberleşme Ürünleri
 
  Test Cihazları & El Aletleri
 
  Güç Adaptörleri
 
 

9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : D50203050498810-2M
Ürün Adı : 9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo
Marka:ORingNetworking
Özellikler:

9/125 Duplex 2.0mm
SC/APC - LC/UPC
Single Mode G.657A2/B2
7.5mm Bükülme Çapý
LSZH Dýþ Kablo Kýlýfý
UPC - Ultra Polished -50dB Back Reflection
APC - Angle Polished -60dB Back Reflection
Çalýþma Sýcaklýðý: -40°C/+85°C
Saklama Sýcaklýðý: -40°C/+85°C
Metraj Seçenekleri: 2,5mt

ACTFP2CL1S19S10

Actassi 9/125 SCd-LCd Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo - 1mt

Schneider-Electric

ACTFP2L1S19S10

Actassi 9/125 LCd-LCd Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo - 1mt

Schneider-Electric

D50203050498810-2M

9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

S507070598810

E2000/APC-E2000/APC SingleMode Simplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri