s NOKTA ELEKTRONİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ
     Anasayfa > Ürünler > ORingNetworking Fiber Optik Ürünler >LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo >OM3 50/125 MTRJ/UPC - MTRJ/UPC - Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  ORing CCTV Çözümleri
 
  Ruijie Network Ürünleri
 
  PLANET Network Ürünleri
 
  Edge-corE Network Ürünleri
 
  ORing Endüstriyel Network Ürünleri
 
  Schneider-Electric
 
  Harting Endüstriyel Network Ürünleri
 
  ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  ORingNetworking Bakır Ürünler
 
  ORingNetworking Fiber Optik Ürünler
   - LED-EYE LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM4 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
     - LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 62,5/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - 9/125 LSZH Single Mode Pigtail
   - 50/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - 62,5/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM4 Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM3 Multi Mode Pigtail
   - 9/125 SM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 50/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 62,5/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - Fiber Optik Adaptörler
   - Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı
   - Fiber Optik Sleeve
   - Fiber Optik Patch Paneller
   - Dış Ortam ve Yeraltı Sonlandırma Kutuları
   - İç Ortam Sonlandırma Kutuları
   - Fiber Optik Splitterlar
   - Fiber Optik Test&Sonlandırma
   - Fiber Optik Media Converter
 
  INNO Fusion Splicer
 
  Fiber Optic Media Converter
 
  upTech Network Ürünleri
 
  Solar Panel
 
  Ses ve Görüntü
 
  Araç Kameraları
 
  Bilgisayar Yan Ürünleri
 
  ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar
 
  Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler
 
  Amphenol Socapex
 
  Amphenol RF Konnektörler
 
  Amphenol RF Koaksiyel Kablolar
 
  upTech RF Konnektörler
 
  GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri
 
  Power Adaptörler ve Kablolar
 
 

OM3 50/125 MTRJ/UPC - MTRJ/UPC - Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : S305050159910
Ürün Adı : OM3 50/125 MTRJ/UPC - MTRJ/UPC - Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo
Özellikler:

LSZH
OM3
50/125 Duplex (2.0mm)
Multi Mode
3,5mt

''ORing Networking Fiber ürünleri Ömür Boyu Garantilidir.''

Marka:ORingNetworking
S305050159910

OM3 50/125 MTRJ/UPC - MTRJ/UPC - Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

D302020159910

OM3 50/125 SC/PC-SC/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

D303030159910

OM3 50/125 LC/PC-LC/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

D303010159910

OM3 50/125 LC/PC-ST/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri