Anasayfa > Ürünler > ORingNetworking Fiber Optik Ürünler >LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo >9/125 LC/SPC-LC/SPC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  ORing CCTV Çözümleri
 
  Ruijie Network Ürünleri
 
  PLANET Network Ürünleri
 
  Edge-corE Network Ürünleri
 
  ORing Endüstriyel Network Ürünleri
 
  Schneider-Electric
 
  Harting Endüstriyel Network Ürünleri
 
  ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  ORingNetworking Bakır Ürünler
 
  ORingNetworking Fiber Optik Ürünler
   - LED-EYE LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
     - LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM4 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 62,5/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - 9/125 LSZH Single Mode Pigtail
   - 50/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - 62,5/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM4 Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM3 Multi Mode Pigtail
   - 9/125 SM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 50/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 62,5/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - Fiber Optik Adaptörler
   - Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı
   - Fiber Optik Sleeve
   - Fiber Optik Patch Paneller
   - Dış Ortam ve Yeraltı Sonlandırma Kutuları
   - İç Ortam Sonlandırma Kutuları
   - Fiber Optik Splitterlar
   - Fiber Optik Test&Sonlandırma
   - Fiber Optik Media Converter
 
  INNO Fusion Splicer
 
  Fiber Optic Media Converter
 
  upTech Network Ürünleri
 
  Solar Panel
 
  Ses ve Görüntü
 
  Araç Kameraları
 
  Bilgisayar Yan Ürünleri
 
  ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar
 
  Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler
 
  Amphenol Socapex
 
  Amphenol RF Konnektörler
 
  Amphenol RF Koaksiyel Kablolar
 
  upTech RF Konnektörler
 
  GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri
 
  Power Adaptörler ve Kablolar
 
 

9/125 LC/SPC-LC/SPC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : D503030498810
Ürün Adı : 9/125 LC/SPC-LC/SPC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo
Marka:ORingNetworking
Özellikler:

9/125 Duplex 2.0mm
Konnektörler: LC/SPC - LC/SPC
Single Mode G.657A2/B2
7.5mm Bükülme Çapı
SPC - Super Polished -40dB Back Reflection
LSZH Dış Kablo Kılıfı

Çalışma Sıcaklığı: -20°C/+70°C
Saklama Sıcaklığı: -40°C/+80°C

''ORing Networking Fiber ürünleri Ömür Boyu Garantilidir.''

Bilgi:

ORing Networking SingleMode Fiber Patch Cordlar, SPC polish özelliği ile fiber tüp içerisindeki ışığı -40dB geri yansıtma oranı ile standart PC polish kablolara kıyasla 2 kat daha iyi data performansı sağlar. Ayrıca G.657A2/B2 core, patch kablonun bükülmesinden kaynaklanan veri kaybını en aza indirir. Maksimum 7.5mm'ye kadar bükülmesi ile diğer kablolara oranla veri kaybı çok daha düşüktür.

Sahip olduğu LSZH dış kaplaması ile yangın anında bulundukları ortama zehirli gaz vermez ve duman çıkarmaz. Yanma geciktirici ve alev geciktirici özelliği sayesinde normal bir kabloya kıyasla daha güvenlidir.

Uygun Metrajlar ve Sipariş Kodları:
1 Metre - D503030498810-1M
2 Metre - D503030498810-2M
3 Metre - D503030498810-3M
5 Metre - D503030498810-5M
10 Metre - D503030498810-10M
15 Metre - D503030498810-15M
20 Metre - D503030498810-20M
25 Metre - D503030498810-25M
30 Metre - D503030498810-30M

D50203050498810-2M

9/125 SC/APC-LC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

S507070598810

E2000/APC-E2000/APC SingleMode Simplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

D50202050498810

9/125 SC/APC-SC/UPC SingleMode Duplex LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking

S504020498810

9/125 FC/SPC-SC/SPC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

ORingNetworking



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri