Anasayfa > Ürünler > > >OM3 50/125 LC/PC-LC/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  Aktif Network Ürünleri
 
  Pasif Network Ürünleri
 
  CCTV Çözümleri
 
  Ses ve Görüntü Ürünleri
 
  Bilgisayar Çevre Birimleri
 
  Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  RF Haberleşme Ürünleri
 
  Test Cihazları & El Aletleri
 
  Güç Adaptörleri
 
 

OM3 50/125 LC/PC-LC/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : ED4D41-AJ005M-97
Ürün Adı : OM3 50/125 LC/PC-LC/PC Multi Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo
Özellikler:

LSZH
OM3
50/125 Duplex (2.0mm)
Multi Mode
ED4D41AJ005M-97 : 5mt
ED4D41AJ010M-97 : 10mt
ED4D41AJ015M-97 : 15mt

Marka:Amphenol Fiber Optics


Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri