Anasayfa > Ürünler > > >9/125 LC/PC-ST/PC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  Aktif Network Ürünleri
 
  Pasif Network Ürünleri
 
  CCTV Çözümleri
 
  Ses ve Görüntü Ürünleri
 
  Bilgisayar Çevre Birimleri
 
  Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  RF Haberleşme Ürünleri
 
  Test Cihazları & El Aletleri
 
  Güç Adaptörleri
 
 

9/125 LC/PC-ST/PC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo

Ürün Kodu : ED4871-1J005M-97
Ürün Adı : 9/125 LC/PC-ST/PC Single Mode LSZH Fiber Optik Patch Kablo
Özellikler:

LSZH
9/125 Duplex (2.0mm)
Single Mode
ED4871-1J005M-97 : 5mt
ED4871-1J010M-97 : 10mt

Marka:Amphenol Fiber Optics


Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri