Anasayfa > Ürünler > ORingNetworking Fiber Optik Ürünler >Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı >Fiber Optik LC - UPC Attenuator 5dB

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  ORing CCTV Çözümleri
 
  Ruijie Network Ürünleri
 
  PLANET Network Ürünleri
 
  Edge-corE Network Ürünleri
 
  ORing Endüstriyel Network Ürünleri
 
  Schneider-Electric
 
  Harting Endüstriyel Network Ürünleri
 
  ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  ORingNetworking Bakır Ürünler
 
  ORingNetworking Fiber Optik Ürünler
   - LED-EYE LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM4 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 62,5/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - 9/125 LSZH Single Mode Pigtail
   - 50/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - 62,5/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM4 Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM3 Multi Mode Pigtail
   - 9/125 SM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 50/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 62,5/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - Fiber Optik Adaptörler
     - Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı
   - Fiber Optik Sleeve
   - Fiber Optik Patch Paneller
   - Dış Ortam ve Yeraltı Sonlandırma Kutuları
   - İç Ortam Sonlandırma Kutuları
   - Fiber Optik Splitterlar
   - Fiber Optik Test&Sonlandırma
   - Fiber Optik Media Converter
 
  INNO Fusion Splicer
 
  Fiber Optic Media Converter
 
  upTech Network Ürünleri
 
  Solar Panel
 
  Ses ve Görüntü
 
  Araç Kameraları
 
  Bilgisayar Yan Ürünleri
 
  ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar
 
  Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler
 
  Amphenol Socapex
 
  Amphenol RF Konnektörler
 
  Amphenol RF Koaksiyel Kablolar
 
  upTech RF Konnektörler
 
  GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri
 
  Power Adaptörler ve Kablolar
 
 

Fiber Optik LC - UPC Attenuator 5dB

Ürün Kodu : AT-LCU5
Ürün Adı : Fiber Optik LC - UPC Attenuator 5dB
Özellikler:

Single Mode
LC / UPC
5dB
Erkek / Dişi

''ORing Networking Fiber ürünleri Ömür Boyu Garantilidir.''

Marka:ORingNetworking
Bilgi:

Fiber optik sinyal zayıflatıcılar, fiber ışık sinyal gücünü düşürmek için birçok uygulamada kapsamlı bir şekilde kullanılır. Sinyal zayıflatıcılar eşit olmayan sinyal değerlerini dengelemek, labaratuarlarda ürün dizaynlarında ve testlerinde, mesafe ve optik ışık güç seviyesini dengelemek için kullanılabilir. LC, SC, ST, FC sinyal zayıflatıcılar en sık kullanılanlarıdır. Sinyal zayıflatıcılar genellikle Erkek-Dişi arayüze sahiptirler ve kolayca montajı yapılabilir. Örneğin sinyal gücünü 10dB düşürmek için, 10dB sinyal zayıflatıcı kullanılabilir.
Bununla birlikte, uzun mesafeler için tasarlanmış SingleMode SFP modülleri yakın mesafelerde kullanılması sonucu transmit "gönderici" portundaki ışığın gücü receiver "alıcı" portuna çok güçlü bir şekilde gideceği için bu porta zarar verebilir. Bunu önlemek amacıyla, receiver portuna gelen ışığın şiddetini azaltmak ve portun zarar görmesini engellemek amacıyla FiberOptik Sinyal zayıflatıcı kullanabiliriz. Sinyal zayıflatıcılar, istenildiği zaman sökülüp takılabilir olmaları nedeniyle kolay kullanıma elverişlidirler.

AT-LCU5

Fiber Optik LC - UPC Attenuator 5dB

ORingNetworking

AT-LCU10

Fiber Optik LC - UPC Attenuator 10dB

ORingNetworking

AT-LCA10

Fiber Optik LC - APC 8° Attenuator 10dB

ORingNetworking

AT-LCA5

Fiber Optik LC - APC 8° Attenuator 5dB

ORingNetworking



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri