Anasayfa > Ürünler > ORingNetworking Fiber Optik Ürünler >Fiber Optik Test&Sonlandırma >Fiber Optik Sonladırma Kiti

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  ORing CCTV Çözümleri
 
  Ruijie Network Ürünleri
 
  PLANET Network Ürünleri
 
  Edge-corE Network Ürünleri
 
  ORing Endüstriyel Network Ürünleri
 
  Schneider-Electric
 
  Harting Endüstriyel Network Ürünleri
 
  ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  ORingNetworking Bakır Ürünler
 
  ORingNetworking Fiber Optik Ürünler
   - LED-EYE LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 9/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM4 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - Uniboot LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH OM3 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 50/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - LSZH 62,5/125 Fiber Optik Patch Kablo
   - 9/125 LSZH Single Mode Pigtail
   - 50/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - 62,5/125 LSZH Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM4 Multi Mode Pigtail
   - LSZH OM3 Multi Mode Pigtail
   - 9/125 SM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 50/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - 62,5/125 MM F.O Çelik Zırhlı Kablo
   - Fiber Optik Adaptörler
   - Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı
   - Fiber Optik Sleeve
   - Fiber Optik Patch Paneller
   - Dış Ortam ve Yeraltı Sonlandırma Kutuları
   - İç Ortam Sonlandırma Kutuları
   - Fiber Optik Splitterlar
     - Fiber Optik Test&Sonlandırma
   - Fiber Optik Media Converter
 
  INNO Fusion Splicer
 
  Fiber Optic Media Converter
 
  upTech Network Ürünleri
 
  Solar Panel
 
  Ses ve Görüntü
 
  Araç Kameraları
 
  Bilgisayar Yan Ürünleri
 
  ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar
 
  Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler
 
  Amphenol Socapex
 
  Amphenol RF
 
  RF Kablo ve Konnektörler
 
  GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri
 
  Power Adaptörler ve Kablolar
 
 

Fiber Optik Sonladırma Kiti

Ürün Kodu : TTK-3250
Ürün Adı : Fiber Optik Sonladırma Kiti
Marka:Goldtool
Özellikler:

38 Parça
• Fiber Optic Crimping Tool
• Premium Wire Stripper
• Steel Hemostat
• Fiber Optic Cable Cutter
• Fiber Optic Cable Stripper
• Carbide Scribe
• Microscope Stand
• Label for Microscope
• Polish Film 3/9/12um
• Glasses Working Pad
• Rubber Working Pad
• Polish Disk ST/SC/FC
• Cleaning Spray
• 18ml Cleaning Liquid
• Alcohol Bottle
• Multipurpose Wipe Wet Dry
• Syringe
• A/B Epoxy Glue
• Snap Blade Knives
• Tape Measure ABS Case 3mt/10 ft 16mm(5/8'’)
• Electrical PVC Tape

 

Bilgi:

TTK-3250 Fiber Optik Sonlandırma Kiti, sektördeki fiber optik bağlantılarını  sonlandırmak için gerekli bütün araç ve materyali içerir.



FCL-125C

Fiber Optik One-Click Cleaner

Goldtool

FCL-250C

Fiber Optik One-Click Cleaner

Goldtool

TTK-186

Fiber Optik Zırhlı Kablo Soyucu

Goldtool

FTS

Fiber Optik Buffer Tüp Soyucu

MILLER



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri