Anasayfa > Ürünler > ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri >Fiber Optik Haberleşme Çözümleri >RS232-422-485 to Single Mode Fiber Optik Çevirici

 
 
  Yeni Ürünler
 
  Stoklara Girenler
 
  ORing CCTV Çözümleri
 
  Ruijie Network Ürünleri
 
  PLANET Network Ürünleri
 
  Edge-corE Network Ürünleri
 
  ORing Endüstriyel Network Ürünleri
 
  Schneider-Electric
 
  Harting Endüstriyel Network Ürünleri
 
  ICPDAS Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
 
  ORingNetworking Bakır Ürünler
 
  ORingNetworking Fiber Optik Ürünler
 
  INNO Fusion Splicer
 
  Fiber Optic Media Converter
 
  upTech Network Ürünleri
 
  Solar Panel
 
  Ses ve Görüntü
 
  Araç Kameraları
 
  Bilgisayar Yan Ürünleri
 
  ATC Endüstriyel Haberleşme Ürünleri
   - TCP/IP Çözümleri
   - Endüstriyel Kontrol Çözümleri
     - Fiber Optik Haberleşme Çözümleri
   - Kablosuz RF Çözümler
   - USB Çözümler
 
  Amphenol Audio Ses Konnektörleri ve Kablolar
 
  Amphenol Sine Systems Endüstriyel Tip Konnektörler
 
  Amphenol Socapex
 
  Amphenol RF Konnektörler
 
  Amphenol RF Koaksiyel Kablolar
 
  upTech RF Konnektörler
 
  GOLDTOOL Test Cihazları & El Aletleri
 
  Power Adaptörler ve Kablolar
 
 

RS232-422-485 to Single Mode Fiber Optik Çevirici

Ürün Kodu : ATC-277SM
Ürün Adı : RS232-422-485 to Single Mode Fiber Optik Çevirici
Bilgi:

Fiber optik kablo kullanarak asenkron seri cihazlar arasında en verimli iletişimi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Tipik mesafe olarak 20KM uzaklığa kadar iki adet asenktron seri cihazın full veya half dublex olarak iletişim kurmasını sorunsuz olarak sağlar.

Marka:ATC
Download:İndir
Sertifika:İndir
Kullanım Kılavuzu:İndir
Özellikler:

İletişim Hattı: Dual Single-mode optical cable – Çift tek-modüllü optik kablo
Noktadan Noktaya İletişim (Point –to-Point): Asynchronous, half veya full-duplex
Tek Noktadan Çok Noktaya (Multi Drop): Asynchronous, half duplex
Bağlantılar: RS-232, RS-422, veya RS-485
Data Hızları: RS-232 0 to 115.2Kbps
RS-422/485 0 to 921.4K 
Mesafe : RS-485/RS-422  0-1.2Km
Fiber Tipik mesafe: Tek modlu cam fiber üzerinde 20Km’ye kadar.
Çiftlenmiş “Power Budget” Seviyesi (Sinyal Seviyesi): 12.1 dB
Optik Dalga Boyu: 1310 nm
Konnektörler: RS-232 için DB-9 erkek, RS-422/485 için 6-pinli terminal soket, fiber için SC konnektör

ATC-277SM

RS232-422-485 to Single Mode Fiber Optik Çevirici

ATC



Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri