Anasayfa > PLANET

 
 
 upTech
 
 Goldtool
 
 ATC
 
 AMPHENOL Fiber Optics
 
 AMPHENOL TFC U-JIN
 
 AMPHENOL RF
 
 ORing
 
   PLANET
 
 Harting
 
 Amphenol Sine System
 
 ORingNetworking
 
 Amphenol Audio
 
 Amphenol Socapex
 
 PLYMOUTH
 
 INNO Instrument
 
 ICPDAS
 
 VICOVATION
 
 P3 Solar
 
 Edge-corE Networks
 
 Ruijie Networks
 
 Schneider-Electric
 
 MILLER
 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


Planet ürünlerinin araştırma ve geliştirmesini kendi bünyesinde bulunduran ve her gün yeni bir teknolojinin tanıtıldığı network dünyasında gelişim trendini yakalayabilen bir kuruluş olarak Türkiye dağıtıcılığında da gerekli özeni göstererek NOKTA Elektronik'i seçmiştir. Planet ürün portföyüne kısaca bir değinirsek, yüksek hızlı Gigabit Şase Switch çözümleri, 19” Rack Mount Yönetilebilir, Layer2, Layer3, POE ve Metro Ethernet Switch çözümleri, daha alt seviye ürünlerde 8 ve 16 portlu metal kasalı desktop Hub ve Switch çözümleri mevcuttur. Ayrıca Fiber Optik medya dönüştürücü konusunda da dünyada lider konumundadır. Ürettiği tranceiverlarda 15 km’den başlayıp 50 km’ye kadar çalışabilen modelleri ile hem single mode hem de Multimode fiber Optik konusunda çözümleri üretebilmektedir. Ayrıca ADSL, Kablo internet ve kablosuz network konularında bir çok ilginç ürün sunarak, bu konularda da öncülük etmektedir.

 

 

PLANET  Ürünleri
ANT-OM5RN
24-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch

PLANET
ANT-OM5RN
16-Port 10/100/1000T Ultra PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch

PLANET
ANT-OM5RN
16-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port Gigabit TP/SFP Combo Managed Switch/220W

PLANET
ANT-OM5RN
Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10/100/1000T + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch (-40~75 degrees C)

PLANET
ANT-OM5RN
24-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch with LCD PoE Monitor (300W)

PLANET
ANT-OM5RN
16-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch with LCD PoE Monitor (300W)

PLANET
ANT-OM5RN
8-Port 10/100TX 802.3at PoE + 2-Port Gigabit TP/SFP combo Desktop Switch with LCD PoE Monitor (120 Watts)

PLANET
ANT-OM5RN
16-port Coax + 2-port 10/100/1000T + 2-port 100/1000X SFP Long Reach PoE over Coaxial Managed Switch

PLANET
ANT-OM5RN
8-port Long Reach PoE + 2-port 10/100/1000T + 2-port 100/1000X SFP Managed Switch

PLANET
ANT-OM5RN
1-Port Long Reach PoE over Coaxial Extender

PLANET
ANT-OM5RN
1-Port Long Reach PoE over UTP Extender Kit

PLANET
ANT-OM5RN
1-Port Long Reach PoE over coax Extender Kit

PLANET
ANT-OM5RN
8-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Switch

PLANET
ANT-OM5RN
8-Port FXO H.323 / SIP VoIP Gateway

PLANET
ANT-OM5RN
8-Port FXS H.323 / SIP VoIP Gateway

PLANET
ANT-OM5RN
4-Port SIP VoIP Gateway (4 FXS)

PLANET
ANT-OM5RN
4-Port SIP VoIP Gateway (4 FXO)

PLANET
ANT-OM5RN
Internet Telephony PBX System

PLANET
ANT-OM5RN
Internet Telephony PBX System

PLANET
ANT-OM5RN
2.4GHz/5GHz 5dBi Dual Band Rubber Dock RP-SMA Male Indoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
5GHz 8dBi Omni Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
2.4GHz 5dBi Rubber Dock RP-SMA Male Indoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
2.4GHz 5dBi Rubber Dock N Male Indoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
15dBi Omni Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
12dBi Omni Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
8dBi Omni Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
5GHz 23dBi Flat Panel Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
5GHz 12dBi Flat Panel Dual Polarized Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
2.4GHz 14dBi Flat Panel Dual Polarized Directional Outdoor Antenna

PLANET
ANT-OM5RN
5GHz 23dBi Flat Panel Dual Polarized Directional Outdoor Antenna

PLANET
   
1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |
   


Copyright 2009 & Nokta Elektronik ve Bilişim Sistemleri